Scroll Top
2001 Timberloch Pl, Ste. 500, The Woodlands, TX 77380-1375

Sweet Bonanza

Sweet Bonanza

İnsan en kolay bu şekilde alışır ve mağdur olur. Bu oyuna para vermeyin; elinizde ne var ne yok alırlar. Böyle bir oyun olamaz, 1 ayda en az bin TL’mi yedi.

big bass bonanza demo bonus buybig bass bonanza yorumlar

Sweet Bonanza oyununu oynadım ve 3000 birim kaybettim. Ardından four hundred birim daha yatırarak oynamaya devam ettim ve 2000 birim kazandım. Kazancımı çekmek istediğimde, hesabıma yatırılmadı. Birkaç saat sonra uygulama hata vermeye başladı ve şu anda giremiyorum. Maalesef kazandığım para uçup gitti.

Bu oyunu oynamayın, sadece kendileri kazanıyor. Bu kişi, hesabımdan iznim olmadan para çekmiştir. Müşteri hizmetlerine bağlanmama rağmen bloke işlemi yapılmamıştır. 198 liralık bir para transferi gerçekleştirmediğimi belirtmek isterim. Para gönderme açıklamasında hesap bakiyesi ile ilgili bir bilgi bulunmazken, hesabımdan izinsiz para çekilmiştir…

Candy Bonanza

Sweet Bonanza FreeSpin adlı siteden gelen SMS’lerden bıktım. Sürekli rahatsız edici mesajlar alıyorum. Eğer SMS göndermeye devam ederseniz, elimdeki sayısız SMS ekran görüntüleriyle yasal işlem başlatacağım. Farklı numaralar üzerinden gelen bu istenmeyen mesajlardan dolayı rahatsızlık duyuyorum. Merhaba Yakın bir zamanda şikayet vara yazdım. Aradılar kaldır biz ilgileneceğiz dediler.

Nasıl gidebilirim hata veriyor. Sürekli Google chorme sayfasından giremiyorum. Sweet Bonanza artık neyse, günde onlarca mesaj atıyor.

  • Elimizdeki avucumuzdaki parayı bırakmadı, yiye yiye bu da son olacak.
  • Neredeyse iki yıldır bu siteden oyun oynuyorum.
  • Oyun oynamak istediğim halde oynayamıyorum ve paramı da çekemiyorum.
  • Ardından four hundred birim daha yatırarak oynamaya devam ettim ve 2000 birim kazandım.

Üstten bizi sıkıştırıyorlar abi dediler. Vallahi bir haftadır 1 TL para kazanamıyoruz. Sweet Bonanza aldığı parayı yiyor. Dört-beş aydır oynuyoruz, hiç böyle olmamıştı. Elimizdeki avucumuzdaki parayı bırakmadı, yiye yiye bu da son olacak.

Candy Bonanza Gece Gece Onlarca Mesaj Atıyor Hangi Hakla

Kazandığım paraları hesaba atıyorum ancak 10 dakika sonra yine kendi hesabımda ve çekim engelli yazıyor. Bonus değil, Sweet Bonanza’dan kazandığım parayı vermiyor ve çekim engelli diyor. Daha yeni kurduğum bir website ve şikayetçiyim. Sweet Bonanza oynadım, paramı çekemiyorum ve oyuna giremiyorum. ‘Para çekme işlemi durdurulmuştur’ diyor, ayrıca para da yatıramıyorum. Bunu en kısa zamanda çözebilir misiniz?

Sweet Bonanza Geri Ödeme İstiyorum Haberim Olmadan Para Çekildi Hesabımdan

Ne gecesi belli ne gündüzü, engellenmiş numaradan da değil. Ne üyeliğim var ne ne olduğunu bilirim, numaralarımızı kim neden verdi? Hayatımda ne olduğunu bile bilmediğim bir şey neden mesaj atıyor, neden?

Sweet Bonanza Oyun Keyfimi Kaçıran Web Site Sorunları

Ayrıca bugün oynadığımda oyunlar sürekli kesiliyor. Bonanza olsun, Star olsun, bu dur… Bu benim problemim değil sizin siteniz dondu benimle bir alakası yok. Kurallar benimle alakalı olmuyor o zaman lütfen tarafıma paranın acil yatır…

Candy Bonanza Freespin’den Gelen Sms’lerden Bıktık Artık

Oyun oynamak istediğim halde oynayamıyorum ve paramı da çekemiyorum. Lütfen bu durumu çözün, mağdur olmak istemiyorum. Sweet Bonanza adlı slot oyununda 9 saat geçmesine rağmen kazandığım bakiye hesabıma yansıtılmadı.

Neredeyse iki yıldır bu siteden oyun oynuyorum. Arkadaşlar, buradan sizlere sesleniyorum; bu site son zamanlarda çok saçmaladı. Oyun içerisindeyken sürekli oturumum kapatılıyor ve sonra kazanma olasılığım kalmıyor.

How to become azure cloud engineer from scratch.